Menu

Marketing sieciowy

Witam serdecznie na moim autorskim blogu.Znajdziecie tutaj wiele informacji z mojego życia połączonego z marketingiem sieciowy. Tematami poruszanymi będą również negocjacje, szkolenia czy mediacje.

Marketing sieciowy w Polsce

impresario7

Poziom wiedzy przeciętnego polaka na temat Marketingu Rekomendacyjnego (MLM) jest praktycznie zerowy, a osoby, które wiedzą coś na temat tego Biznesu, „wiedzą” nieprawdę. Powiem więcej, nawet osoby (ogromna większość osób), które przez jakiś czas współpracowały z firmą MLM, nie rozumieją jak działa ten Biznes i co najgorsze przekazują swoją niewiedzę dalej..

Nowoczesne firmy MLM, nastawione są głównie na budowanie społeczności, która regularnie używa danych produktów czy usług, współpracuje ze sobą i zarabia na polecaniu systemu w którym sama uczestniczy, a nie na sprzedaży bezpośredniej.
Osoba przystępująca do współpracy z firmą MLM, będzie starała się znaleźć osoby, które chcą zarabiać dodatkowe pieniądze. Nie będzie więc kupować produktów, żeby je sprzedać z zyskiem swoim znajomym, będzie ich natomiast informowała o tym, że mogą w wolnym czasie (przeznaczając około 1-2h dziennie) zarobić całkiem niezłe pieniądze na współpracy z nią w ramach MLM.

Na animacji poniżej widać typowego Polaka, który zawsze wie więcej, pomimo tego, że nigdy nie działał w MLM

 

 

Kliknij i dołącz do mojego zespołu :) Do zobaczenia na szczycie :)

© Marketing sieciowy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci